De toekomst van de logistieke sector begint bij jonge talenten. Afgelopen maanden mochten we tijdens Westland On Stage – DoeDag én de open dag van ROC Nijmegen volop kennismaken met enthousiaste jongeren die interesse hebben in transport en logistiek.
Tijdens de open dag van ROC Nijmegen gingen we in gesprek met aanstaande studenten die een carrière in onze sector overwegen. Een mooie kans om te vertellen wie we zijn, wat we doen en welke mogelijkheden H.Z. Logistics te bieden heeft.
Kort daarna ontvingen we twee groepen leerlingen tijdens Westland On Stage – DoeDag op onze locatie. Zij kregen een actieve en afwisselende dag voorgeschoteld: zo reden ze mee in een vrachtwagen, werkten ze in de Truckwash, losten ze een planningsopdracht op en gingen ze aan de slag in het warehouse. Op die manier maakten ze op interactieve wijze kennis met de verschillende facetten van ons werk.
We kijken met plezier terug op deze momenten vol energie, nieuwsgierigheid en goede gesprekken. Het is altijd mooi om jongeren te inspireren en hopelijk zelfs te mogen verwelkomen als collega in de toekomst!