Oferty pracy

Kierowca krajowy

Poszukujemy pracowników na stanowisko kierowcy C+E w ruchu krajowym

Twój zakres obowiązków:

  • kierowanie pojazdem, oraz czynności związane z załadunkiem rozładunkiem
  • nadzór nad powierzonym ładunkiem
  • zgłaszanie wszelkich rozbieżności odbiegających od zlecenia
  • poprawne wypełnianie dokumentów i przestrzeganie procedur
  • dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów oraz inne obowiązki związane z wykonywaną pracą

Nasze wymagania:

  • minimum półrocznego doświadczenia w transporcie C+E, pozwalającego na samodzielne wykonywanie tras krajowych.
  • prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • karta kierowcy
  • chęci do pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w transporcie artykułów chłodniczych, kwiatów
  • dobra znajomość topografii Polski

Oferujemy:

  • praca ciągnikami siodłowymi DAF XF z dużymi kabinami,
  • nowa flota, automatyczne skrzynie biegów, klimatyzacja postojowa, mikrofalówka oraz inne udogodnienia dla kierowcy
  • naczepy chłodnie
  • system pracy: 5-6 dni w trasie, po czym pauza weekendowa w domu,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia + system motywacyjny
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • umowa o pracę
  • szkolenie wstępne zorganizowane w naszej siedzibie w Kamienicy Polskiej k/Częstochowy
  • ciekawą pracę w przyjaznym środowisku

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

+48661313400